- Kes me oleme -

Innovatiivsed - Tootlikud - Sakslased

Me sillutame Eesti ettevõtetele teed suurele Saksa turule. Pakume oma klientidele kontakte Saksamaal asuvate kindlate partnerite ja potentsiaalsete tellijatega, vajaduse korral koostame turuanalüüse, et aidata teha õigeid otsuseid strateegia, organisatsiooni, halduse ning ärijuhtimise kohta.

Taylored Cooperation Management on omaniku poolt juhitav konsultatsioonifirma, mille peakorter asub Tallinnas. Meie firma keskendub ärikontaktidele, uute turgude leidmisele, riigiüleste projektide juhtimisele. Me töötame koostöös Saksa ja rahvusvaheliste firmade, investorite, idufirmade ja institutsioonidega. Me oleme eriti kogenud Saksamaa, Eesti, Läti, Leedu ja Poola koostöö ja ärisidemete vallas.

Me keskendume personaalsetele kontaktidele ning oleme lähedased koostööpartnerid oma klientidele. Suuname oma kliente läbi raskete otsuste tegemise protsessi ning leevendame kogu protsessi.

Meie strateegia põhineb aastatepikkusel kogemusel, kompetentsusel ja usaldusel, mida oleme järjekindlalt ehitanud suure ning usaldusväärse partnerite võrgustiku kaudu. Me tunneme poliitikat, äri ja meediat ning oleme tõlgid nende süsteemide vahel.
Me mõistame heade argumentide mõjujõudu ja olulisust.

- Ekspertteadmised -

 

- Kuidas me tegutseme -

Mitte ettevõtted ei käi koos vaid inimesed.

Me nõustame oma kliente spetsiifilistel teemadel ja valdkondades. Me loome oma tegevused koostöös klientide eesmärkidega. Selleks, et saavutada edukas koostöö pakume välja neljaastmelise lähenemise.

Samm 1:

Tutvumine ja kohustustevaba arutelu Tallinnas eesmärgi püstitamiseks.

Samm 2:

Eesti ettevõtte peamiste indikaatoritega tutvumine Tallinnas juriidilise konsultandi abiga.

Samm 3:

Konverentskõne, Saksa partnerettevõtte külastus ja pakkumise vormistamine.

Samm 4:

Idee arendamine ja plaani teostamine.

- Omanik -

Thomas Schneider
Omanik ja Tegevjuht

Thomas Schneider on sündinud 1976 aastal Mittweidas, Saksamaal. Ta õppis ärijuhtimist Chemnitzi Tehnikaülikoolis ja Southamptoni Instituudi ärikoolis ning läbis praktilise erialase koolituse Balti-Saksa Kaubanduskojas Eestis 1999. aastal.

2002. aastal lõpetas ta diplomitööga innovatsiooni juhtimisest koostöös Mercedes-Benzi tehnikakeskusega. 2002. aastal kutsuti teda juhtima Saksa parlamendisaadiku bürood. 2010. aastal liitus ta Konrad Adenaueri Fondiga (KAF), et juhtida KAFi Eesti kontorit ja projekti “Euroopa Liidu ja Venemaa dialoog” kontoritega Tallinnas ja Peterburgis.

2015. aastal asutas ta ettevõtte Taylored jätkates sildade ehitamist Saksamaale kasutades laiapõhjalisi ja pikaajalisi usaldusväärseid võrgustikke.

KONTAKT

Kui soovite rohkem infot meie teenuste kohta ning selle kohta, kuidas me saame Teid aidata praegu ja tulevikus, võtke meiega julgelt ühendust.

Omanik ja Tegevdirektor Thomas Schneider

https://ee.linkedin.com/in/thomas-schneider-1614a04

taylored-cooperation-management

info@taylored.ee

Berliini kontor:

Kronenstrasse 1 | D 10117 Berlin | Telefon: +49 30 80494198

Tallinna kontor::

Supluse puiestee 1 D400 | EST 11911 Tallinn | Telefon: +372 633 1563