- Kes me oleme -

Innovatiivsed - Tootlikud - Sakslased

Taylored on omaniku poolt juhitav konsultatsioonifirma, kontoritega Berliinis ja Tallinnas. Meie firma keskendub ärikontaktidele, uute turgude leidmisele, riigiüleste projektide juhtimisele.

Me töötame koostöös Saksa ja rahvusvaheliste firmade, investorite, idufirmade ja institutsioonidega.

Me oleme eriti kogenud Saksamaa, Eesti, Läti, Leedu ja Poola koostöö ja ärisidemete vallas.

Igaüks, kes soovib investeerida, vajab lisaks rahalistele vahenditele ka kogemusi ja kontakte.

Me pakume oma klientidele kontakte Saksamaal asuvate kindlate partnerite ja potentsiaalsete tellijatega, vajaduse korral koostame turuanalüüse, et aidata teha õigeid otsuseid strateegia, organisatsiooni, halduse ning ärijuhtimise kohta.

Me keskendume personaalsetele kontaktidele ning oleme lähedased koostööpartnerid oma klientidele. Suuname oma kliente läbi raskete otsuste tegemise protsessi ning leevendame kogu protsessi.

Meie strateegia põhineb aastatepikkusel kogemusel, kompetentsusel ja usaldusel, mida oleme järjekindlalt ehitanud suure ning usaldusväärse partnerite võrgustiku kaudu. Me tunneme poliitikat, äri ja meediat ning oleme tõlgid nende süsteemide vahel. Me mõistame heade argumentide mõjujõudu ja olulisust.

- Ekspertteadmised -

 

- Kuidas me tegutseme -

Mitte ettevõtted ei käi koos vaid inimesed.

Me nõustame oma kliente spetsiifilistel teemadel ja valdkondades. Me loome oma tegevused koostöös klientide eesmärkidega. Selleks, et saavutada edukas koostöö pakume välja neljaastmelise lähenemise.

Samm 1:

Tutvumine ja kohustustevaba arutelu Tallinnas eesmärgi püstitamiseks.

Samm 2:

Eesti ettevõtte peamiste indikaatoritega tutvumine Tallinnas juriidilise konsultandi abiga.

Samm 3:

Konverentskõne, Saksa partnerettevõtte külastus ja pakkumise vormistamine.

Samm 4:

Idee arendamine ja plaani teostamine.

- Omanik -

Thomas Schneider
Omanik ja Tegevjuht

Thomas Schneider on sündinud 1976 aastal Mittweidas, Saksamaal. Ta õppis ärijuhtimist Chemnitzi Tehnikaülikoolis ja Southamptoni Instituudi ärikoolis ning läbis praktilise erialase koolituse Balti-Saksa Kaubanduskojas Eestis 1999. aastal.

2002. aastal lõpetas ta diplomitööga innovatsiooni juhtimisest koostöös Mercedes-Benzi tehnikakeskusega. 2002. aastal kutsuti teda juhtima Saksa parlamendisaadiku bürood. 2010. aastal liitus ta Konrad Adenaueri Fondiga (KAF), et juhtida KAFi Eesti kontorit ja projekti “Euroopa Liidu ja Venemaa dialoog” kontoritega Tallinnas ja Peterburgis.

2015. aastal asutas ta ettevõtte Taylored jätkates sildade ehitamist Saksamaale kasutades laiapõhjalisi ja pikaajalisi usaldusväärseid võrgustikke.

  KONTAKT

  Kui soovite rohkem infot meie teenuste kohta ning selle kohta, kuidas me saame Teid aidata praegu ja tulevikus, võtke meiega julgelt ühendust.

  Omanik ja Tegevdirektor Thomas Schneider

  LinkedIn

  info@taylored.ee

  taylored-cooperation-management

  Berliini kontor:

  Pariser Strasse 1 | D 10719 Berlin | Telefon: +49 30 31809725

  Tallinna kontor::

  Lõõtsa 5 | EST 11415 Tallinn| Telefon: +372 633 1563